Header image alt text

Сквирський ліцей

Офіційний сайт

Інтерактивний марафон «Це – наше і це – твоє»

Автор: taisa. Дата: 11/12/2019
Публікація: Новини 

1508 листопада 2019 року на базі Сквирського центру дитячої та юнацької творчості відбувся інтерактивний марафон «Це – наше і це – твоє», у якому взяли участь учні 2-х класів закладів освіти міста разом зі своїми учителями. До складу команди Сквирського академічного ліцею ввійшли учні: Онищенко Вероніка, Джуська Владислава, Тертична Аріанна, Якимчук Анна, Юрченко Тимофій, Лясківська Юліана.
Детальніше

ВСірковаітаємо Сіркову Анастасію, ученицю 7-А класу, з перемогою!

Анастасія виборола ІІ місце на Чемпіонаті України на велотреку в командній гонці переслідування, який відбувся 20 жовтня 2019 року у Львові. Тренує спортсменку Бусол Ігор Дмитрович, керівник секції Сквирської ДЮСШ з велоспорту.

Чемпіонат з української мови в 3-4 класах

Автор: taisa. Дата: 11/12/2019
Публікація: Новини 

0-02-0a-ce3fb3294876f8cb48222705a9939afd16387d6acac5e8752ca9b4a4a498c67b_9ee5c07e8 листопада 2019 року в Сквирському академічному ліцеї відбувся І етап чемпіонату з української мови. За почесне звання “Найкращі знавці української мови” змагалися команди 3-А, 3-Б і 4 класів. У ІІ етап вийшли команди: ” “Єдинороги” з 3-Б класу, “Всезнайки” і “Іменник” з 4 класу, “Знайки” і “Чомучки” з 3-А класу.

Переглянути всі фото>>>

Вітаємо переможців змагань з авіамоделювання!

Автор: taisa. Дата: 11/10/2019
Публікація: Новини 

Вітаємо переможців І етапу Всеукраїнських змагань учнівської молоді з авіамоделювання «Осіннє небо Білої Церкви», учнів 8-Б класу – Ярового Назарія, Приймака Антона, Тесельського Івана!

8-Б 1 8-Б 2

2 листопада 2019 року, в м.Біла Церква, на базі Білоцерківської ЗОШ № 22, відбувся І етап Всеукраїнських змагань учнівської молоді «Осіннє небо Білої Церкви».
В змаганнях взяли участь 35 спортсменів: з м. Біла Церква, м. Сквира, смт. Ставище.
Сквирську команду на змаганнях представляли вихованці гуртка Сквирського РЦДЮТ: Приймак Антон, Яровий Назар, Тесельський Іван – учні Сквирського академічного ліцею, Іваненко Володимир, Вдовенко Макар. Змагання проводились в двох вікових категоріях (І вікова група – до 11 років, ІІ вікова група – від 11 до 18 років).

У ІІ віковій категорії:
Яровий Назар в класі модель-копія, класу 400, здобув І місце, і в класі модель планера, класу 350, здобув ІІ місце;
Приймак Антон в класі модель-копія, класу 400, здобув ІІІ місце, і в класі модель планера, класу 350, здобув ІІ місце;
Тесельський Іван в класі модель планера, класу 350, здобув ІІІ місце;
Учасники змагань були нагородженні грамотами та призами від спонсора змагань «TABURETKA UA».

Мовознавчий турнір “Знай і люби українську!”

Автор: taisa. Дата: 11/09/2019
Публікація: Новини 

Ярмульська І. 18 жовтня у Сквирському академічному ліцеї відбувся мовознавчий турнір з нагоди святкування Дня української писемності та мови – “Знай і люби українську!”
Учні 8-их класів демонстрували свої знання з різних розділів мовознавства: лексикології, фразеології, морфології; плекали культуру мовлення, почуття поваги до рідної мови, її розмаїття та краси.
Турнір проходив у кілька турів: “Народ скаже, як зав’яже”, “Знавці фразеологізмів”, “Словникар”, “Мовне асорті”, “Мовна географія”, “Конкурс капітанів”. Усі учасники турніру не лише пройнялися атмосферою дружнього змагання, а й вдосконалили вміння працювати в команді, продемонстрували високий рівень володіння рідною мовою! З невеликим відривом перемогу здобула команда 8-Б класу, (капітан – Заруднюк Арсеній), у чесній боротьбі вони здобули 49 балів. Команда 8-А класу (капітан – Данілова Марія) отримала 41 бал. Головним здобутком свята став гарний настрій, спілкування у дружньому колі та обмін позитивними емоціями. Вітаємо переможців!

Переглянути всі фото>>>

Дерево дружби

Автор: taisa. Дата: 11/08/2019
Публікація: Новини 

3-Б 2Дмитро Ринтюк, учень 3-Б класу, мріє, щоб усі однокласники дружили. Із листочків, назбираних під час екскурсії, він створив Дерево дружби.

Найкращий читач 3-Б класу

Автор: taisa. Дата: 11/08/2019
Публікація: Новини 

3-Б 3Марія Чех – найкращий читач 3-Б класу. Читання цікавих книг – її улюблене заняття. Наразі Марія читає 4-й том із серії романів про Гарі Поттера.

Лясківська07 листопада 2019 року відбувся майстер-клас учителя географії Сквирського академічного ліцею Лясківської Тамари Володимирівни. Вчитель-методист провела урок у 10 класі з теми «Велика Британія». Урок був проведений у формі «мандрівки країною». Учні ознайомили присутніх з особливостями географічного положення країни, природними ресурсами, населенням, розвитком промисловості та сільського господарства, використовуючи презентації. Цікавими були повідомлення Тамари Володимирівни про традиції, об’єкти культурної спадщини, видатних людей країни, товари експорту.

3-Б 407 листопада 2019 року відбулося засідання школи педагогічної майстерності вчителя-методиста Сквирського академічного ліцею Хомочкіної Віри Петрівни з теми: «Формування ключових компетентностей молодших школярів в умовах реалізації Державного стандарту початкової загальної освіти». Віра Петрівна провела відкритий урок з інтегрованого курсу «Я досліджую світ» з теми: «Як зберегти те, що є?», на якому здійснювалась інтеграція природознавства, математики та основ здоров’я. Мандруючи на жевжольоті в місто Соледар, діти добули омріяні кристали солі, порахували довжину сольової печери та, працюючи у групах, відшукали інформацію  про  користь та шкоду солі. Під час уроку панувала атмосфера творчості, захоплення новизною.

Мешканці казкового лісу

Автор: taisa. Дата: 11/07/2019
Публікація: Новини 

4_07.11.19_2 4_07.11.19_1

7 листопада 2019 року учні 4 класу на уроці образотворчого мистецтва створили з пластиліну мешканців казкового лісу. Робота вимагала високої майстерності, адже ліпили фігурки маленького розміру.

Розповіді Павучка-Бокохода

Автор: taisa. Дата: 11/06/2019
Публікація: Новини 

3-Б 15 листопада 2019 року учні 3-Б класу склали розповіді почуті від Павучка-Бокохода під час уявної зустрічі. Протягом написання міні-творів, учні фантазували, мріяли та вигадували. Усі твори будуть поміщені в альманах творчості класу.

Творчі роботи учнів 4 класу

Автор: taisa. Дата: 11/06/2019
Публікація: Новини 

4_06.11.196 листопада 2019 року на уроці літературного читання учні 4 класу презентували ілюстрації до твору Ліни Костенко “Усе моє, все зветься Україна” та біографічні повідомлення про автора.

Захист проєктів з фізики в 11 класі

Автор: taisa. Дата: 11/05/2019
Публікація: Новини 

Гаврищук Таїсія Чех Олександра

Єдиний шлях, що веде до знань,- це діяльність. Б. Шоу.

Під таким гаслом в 11 класі 4 листопада 2019 року відбувся захист проєктів з електродинаміки. Навчальний проєкт – це один із сучасних методів навчання. Головна його цінність – здійснення самостійної роботи. Робота над проєктом сприяє глибокому закріпленню здобутих знань, формує ключові та предметні компетентності, сприяє розвитку логічного мислення, ініціативи, комунікативних навичок, виховує цікавість до дослідницької діяльності, розкриває індивідуальність кожної дитини. Детальніше

Вітаємо Мишакова Святослава, учня 3-Б класу, який виборов Кубок кращого захисника Всеукраїнського турніру з футболу “Черкаські канікули – 2019″!

Мишаков С. Кубок

Змагання, що проходили 23-25 жовтня між колективами 2011 року народження, зібрали 10 команд із усієї України. На турнірі “Черкаські канікули – 2019″ Сквирська футбольна школа була представлена командою “Оріон”. 10 команд порівну були поділені на групи А і Б. Залежно від зайнятих позицій в групі, далі учасники проходили зустрічні поєдинки. Хоча оріонівці не вибороли призове місце, гравці команди виявили майстерність і були відзначені нагородами.

тренінг31 жовтня 2019 року відповідно до плану роботи районного методичного кабінету відділу освіти в актовій залі Сквирського центру творчості проходив майстер-клас Любові Котяй, методиста РМК, на тему «Виховання на цінностях в новій українській школі: як перейти від теорії до практики».

Читати далі