Header image alt text

Сквирський ліцей

Офіційний сайт

P1620072З 12 по 19 вересня триває Олімпійський тиждень. Учні Сквирського академічного ліцею – активні учасники спортивних змагань.

17 вересня 2020 року відбулося нагородження переможців змагань, які проходили в рамках Олімпійського тижня та з нагоди Дня фізичної культури та спорту. Грамотами від Сквирської ДЮСШ імені ЗТУ Воропая П.М. нагороджені переможці з легкоатлетичного триборства:

Котяй Соломія, учениця 6-А класу
Тарикін Костянтин, учень 6-А класу
Дзюбенко Олександра, учениця 6-Б класу
Гетманчук Єгор, учень 7-А класу
Павленко Крістіна, учениця 7-А класу
Середа Софія, учениця 7-Б класу
Наумчук Назар, учень 7-Б класу
Лазутчик Вероніка, учениця 8-А класу
Хоменко Роман, учень 8-Б класу

Переглянути всі фото>>>

Вітаємо команду Сквирського академічного ліцею та вчителя фізичної культури Василя Васильовича Потьомкіна з перемогою в змаганнях з міні-футболу!

1На світлині (зліва направо): Хоменко Роман, Войцехівський Владислав, Орел Ілля, Польшинський Едуард, Потьомкін Василь Васильович, Котюк Олексій, Тишкевич Олександр.

11 вересня 2020 року відбулися змагання з міні-футболу, присвячені Дню фізичної культури та спорту України, на базі Шамраївського НВК та на спортивному майданчику біля Сквирського академічного ліцею.

Участь у змаганнях взяли команди Сквирського академічного ліцею, Сквирського академічного ліцею ІТ «Перспектива», Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3, Сквирського НВО «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ», Шамраївського НВК, Дулицького НВО, Великополовецького НВК.

Переможцями стали команди Сквирського академічного ліцею та Шамраївського НВК, які й отримали кубки та медалі. А кожна команда–учасник отримала набір м’ячів від ТОВ «Сквирський комбінат хлібопродуктів».

      Інструкції для здобувачів освіти Сквирського академічного ліцею на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19

 

 • Учні 1 вересня всі йдуть до ліцею. Здобувачі освіти заходять у приміщення через окремі входи, попередньо обробивши руки антисептиком.
 • Лінійки для всіх не буде, а по класах відбудеться святкова зустріч вчителя й учнів.
 • Вхід у ліцей батьків, бабусь, дідусів з початком навчального року суворо заборонено.
 • Вхід до приміщень закладу дозволяється при наявності захисної маски або респіратора. Захисні маски можуть не використовуватися під час проведення занять у навчальних приміщеннях. Під час пересування приміщеннями закладу освіти використання захисних масок є обов’язковим.
 • Для учнів 1-4 класів вхід та пересування приміщеннями закладу освіти дозволяється без використання захисної маски або респіратора.
 • Діти приходять до ліцею на подвір’я, де їх зустрічає за графіком вчитель або класний керівник у визначеному для класу місці.
 • Батьки перед виходом із дому проводять термометрію у дитини, оцінюють стан її здоров’я. Ні в якому разі не відпускають дітей до закладу освіти з температурою, сильним головним болем, нежитю чи кашлем. Якщо дитина занедужала, до 8:30 телефоном повідомити про це класного керівника.
 • Щоденно, перед початком занять, класні керівники та вчителі будуть проводити опитування учасників освітнього процесу щодо їх самопочуття та наявності симптомів респіраторної хвороби. У разі виявлення ознак захворювання здобувачів освіти тимчасово ізолюватимемо в спеціально відведене приміщення ліцею, інформуватимемо батьків чи інших законних представників та прийматимемо узгоджене рішення щодо направлення хворого до закладу охорони здоров’я.
 • За умови поганого самопочуття учень повинен повідомити про свій стан здоров’я класного керівника, при ранковій зустрічі, або вчителя предметника, у якого урок.Якщо дитина після хвороби приступає до навчання, батьки обов’язково мають надати медичну довідку про те, що дитина здорова.
 • Пам’ятайте про власну персональну відповідальність за правдивість інформації про стан здоров’я дитини.
 • Для кожного класу визначено свій вхід у ліцей і схема руху лише одними сходами. По всьому закладу освіти ходити учням не дозволяється.
 • Під час перерв всі учні, крім учнів 1-4 класів, повинні ходити в масках, на уроках маски дозволяється знімати. Для використаних одноразових масок в ліцеї розміщено спеціальні контейнери з табличкою призначення.
 • За кожним класом закріплено кабінет чи аудиторію. Протягом робочого дня учні перебуватимуть лише в ньому. Рух учнів по ліцею буде обмежено. Учителі приходитимуть на урок до учнів у клас. Переходити в інший кабінет учні будуть лише при поділу на групи та в кабінет інформатики.
 • Розклад дзвінків поки що не змінено.
 • Забезпечення питного режиму в ліцеї не буде, тому кожна дитина має обов’язково взяти з дому пляшечку негазованої води. Тимчасово буфет працювати не буде, тому просимо забезпечити своїх дітей їжею.
 • Заклад освіти забезпечить в кінці дня очищення та дезінфекцію твердих поверхонь, а також провітрювання протягом дня на кожній перерві не менше 10 хвилин.
 • Групи подовженого дня не буде.
 • Учням, які підвозяться до закладу освіти, вхід до салону шкільного автобуса тільки при наявності засобів індивідуального захисту (респіратора або захисної маски).
 • Спосіб комунікації батьки спільно із класним керівником вирішують самостійно.
 • Для отримання оперативної інформації в кожному класі створено групу батьків у Вайбер. Є сторінка ліцею у фейсбуці, а також сайт ліцею.

Лист Міністерства освіти і науки України від 11 серпня 2020 р. № 1/9-430 «Щодо методичних рекомендацій про викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2020/2021 навчальному році»

Переглянути>>>

За матеріалами сайту https://www.schoollife.org.ua/

Курси 2 Курси1

З 10 серпня по 12 серпня 2020 року в Сквирському академічному ліцеї пройшли курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми «Партнерство закладу освіти і сім’ї» (розробник: Плівачук К.В.). На заняттях були розглянуті такі теми: “Педагогічне партнерство закладу освіти і сім’ї як передумова розвитку особистості та успішного навчання”, “Педагогічне просвітництво батьків”, “Партнерська взаємодія ЗЗСО і сім’ї у вихованні громадянина, патріота, гуманіста”, “Технології залучення батьків до освітнього процесу закладу освіти”, “Сучасна українська сім’я: проблеми та перспективи партнерства в українській школі”, “Роль сім’ї у виховній системі Василя Сухомлинського”, “Взаємодія закладу освіти і сім’ї як важлива складова формування особистості”, “Права дитини: обов’язки батьків і держави”.

Плівачук Катерина Володимирівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри суспільно-гуманітарної освіти КЗ КОР “Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів” під час лекцій використовувала інноваційні технології, які слугують зразком для впровадження педагогіки партнерства в закладі освіти. Педагоги активно включалися в обговорення ситуацій, переглянутих відеороликів, тематичну дискусію з питань організації системи педагогічного партнерства закладу освіти та сім’ї.

Учасники курсів висловлюють щиру вдячність Катерині Володимирівні за проведені заняття, обговорення актуальних проблем та шляхів їх розв’язання, змогу отримання інформації з курсів в електронному вигляді.

До уваги випускників! Інфографіки. Вступ 2020

Автор: taisa. Дата: 07/23/2020
Публікація: Новини 

На сайті Міністерства освіти і науки України вступники можуть переглянути відеороз’яснення щодо вступної кампанії 2020.

Відеороз’яснення також будуть супроводжуватись відповідними інфографіками, які просто та доступно ілюструватимуть основні етапи вступної кампанії. Вони будуть розміщуватись у розділі «Вступна кампанія 2020» на офіційному сайті МОН, поширюватись у соцмережах та через засоби масової інформації.

 

випуск 202021 липня 2020 року в Сквирському академічному ліцеї відбулося вручення випускникам свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти. В умовах карантину подія пройшла з дотриманням усіх правил, встановлених для проведення заходів. Випускники відвідували ліцей згідно з графіком та не відмовили нам сфотографуватися напам’ять. Переглянути фото>>>

Педагогічний колектив щиро вітає одинадцятикласників із закінченням ліцею, отриманням документів про освіту! Бажаємо впевненості у собі й високих цілей, підтримки рідних і міцної любові, доброї вдачі та яскравого світла на шляху, гарних ідей і блискучих успіхів, вірних друзів і щастя без жодної перешкоди.

Класний керівник Гетьман Ірина Володимирівна та випускники підготували святкове відео. Спеціально для відео пісню виконала Асія Стригун.Пропонуємо до вашої уваги Віртуальний Випуск-2020:

17 липня відбулося ЗНО з хімії

Автор: taisa. Дата: 07/18/2020
Публікація: Новини 

ЗНО хімія17 липня відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з хімії – останнє тестування основної сесії ЗНО-2020. ЗНО з хімії складали 5 випускників Сквирського академічного ліцею.

Поріг “склав/не склав” та результати ЗНО з хімії буде визначено 28 липня. Результати з’являться на сторінках учасників 29 липня.

23 липня експертна комісія визначить поріг «склав/не склав» для ЗНО з української мови і літератури, історії України, іноземних мов, біології, а 28 липня – з географії та хімії.

13 липня відбулося ЗНО з біології

Автор: taisa. Дата: 07/13/2020
Публікація: Новини 

20200713_135343 20200713_135500
13 липня 2020 року відбулося ЗНО з біології. Випускники Сквирського академічного ліцею здавали тести в м.Біла Церква. Тест зовнішнього незалежного оцінювання з біології складався з 50 завдань, на виконання яких учасникам було відведено 150 хвилин. Ліцеїсти після написання робіт схвильовано обговорювали питання, звіряли відповіді, телефонували вчителю біології Гудзенко Наталії Василівні.
З метою інформування учасників зовнішнього незалежного оцінювання у вівторок 14 липня будуть опубліковані правильні відповіді на завдання тесту. Див. розділ сайту Освіта.ua Відповіді на тести ЗНО.
Установлення порога «склав/не склав» та визначення результатів ЗНО з біології відбудеться за підсумками засідання експертної комісії з питань визначення результатів ЗНО, що відбудеться 24 липня. Цього ж дня будуть опубліковані таблиця переведення тестових балів з біології у рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів.
Бажаємо нашим випускникам високих балів у тестуванні!
Результати тестування з біології будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників ЗНО 25 липня.

Протягом 7-10 днів Міністерство охорони здоров’я та Міністерство освіти та науки представлять правила, за якими розпочнеться новий навчальний рік.

Про це на брифінгу сказав міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Детальніше на сайті “Шкільне життя” https://www.schoollife.org.ua/uryad-gotuye-novi-pravyla-za-yakymy-rozpochnetsya-navchalnyj-rik/

До уваги випускників 2020 року!

Автор: taisa. Дата: 07/10/2020
Публікація: Новини 

На сайті МОН запрацював чат-бот, який допоможе у питаннях вступної кампанії

На сайті МОН запрацював чат-бот, який стане вашим онлайн помічником у питаннях вступної кампанії 2020!

Консультації надаються фахівцями оперативно, питання опрацьовуються в максимально стислі терміни.

Нагадуємо, що окрім надання онлайн допомоги, фахівці МОН консультують на безкоштовній гарячій лінії з питань вступної кампанії та через інші засоби зв’язку.

За матеріалами сайту “Шкільне життя”.

9 липня відбулося ЗНО з історії України

Автор: taisa. Дата: 07/10/2020
Публікація: Новини 

9 липня 2020 року відбулося тестування з історії України. Для випускників Сквирського району ЗНО проходило в Сквирському академічному ліцеї. Тест з історії України складався з 60 завдань, на виконання яких учасникам було відведено 150 хвилин.

Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи – 94 бали.

З метою інформування учасників зовнішнього незалежного оцінювання 10 липня будуть опубліковані правильні відповіді на завдання тесту. Див. розділ Відповіді на тести ЗНО.

Установлення порога «склав/не склав» та визначення результатів ЗНО з історії України відбудеться за підсумками засідання експертної комісії з питань визначення результатів ЗНО, що буде проведено 24 липня. Цього ж дня будуть опубліковані таблиця переведення тестових балів з історії України у рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів.

Результати тестування будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників ЗНО до 25 липня.

7 липня відбулося ЗНО з англійської мови

Автор: taisa. Дата: 07/08/2020
Публікація: Новини 

20200707_095100Дощового дня, 7 липня, випускники Сквирського академічного ліцею склали тести ЗНО з англійської мови. Тестування проходило в м.Біла Церква, в спеціалізованій природничо-математичні школі №16. Участь у тестуванні взяли всі зареєстровані учні ліцею.
Сертифікаційна робота з англійської мови налічувала 59 завдань різних форм та складалися з чотирьох частин: “Розуміння мови на слух (аудіювання)” (16 завдань), “Читання” (22 завдання), “Використання мови” (20 завдань) і “Письмо” (одне завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю). Результати зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови будуть оголошені до 25 липня. Наразі ж Український центр оцінювання якості освіти опублікував правильні відповіді до тесту з англійської мови основної сесії ЗНО 2020 року.

2 липня відбулося ЗНО з фізики

Автор: taisa. Дата: 07/03/2020
Публікація: Новини 

У зовнішньому незалежному оцінюванні з фізики 2020 взяли участь 22 284 особи, що становить 79,3% від загальної кількості зареєстрованих. Тестування відбулося 2 липня 2020 року. У Сквирському академічному ліцеї на ЗНО з фізики була зареєстрована 1 учениця, яка розповіла нам про те, як ретельно готувалася до нього і змогла розв’язати всі тестові завдання. Чекаємо результатів ЗНО та сподіваємося на високий результат. Поріг “склав/не склав” та результати ЗНО з фізики буде визначено до 16 липня. Результати з’являться на сторінках учасників до 17 липня.

P1610006 P1610017

У вівторок, 30 червня, відбулося ЗНО з української мови та літератури. Пункт тестування працював у Сквирському академічному ліцеї. Аби уникнути скупчення біля входу до пункту тестування допуск учасників розпочався о 9:50 і тривав до 10:50. У Сквирському академічному ліцеї були організовані чіткі маршрути входу учнів на територію та до входу в приміщення. Також пункт ЗНО був забезпечений медичними масками та дезінфекційними засобами для рук.