Header image alt text

Сквирський ліцей

Офіційний сайт

До відома вчителів, батьків, учнів!

Автор: taisa. Дата: 04/10/2020
Публікація: Новини 

Інформуємо, що наукові та науково-педагогічні працівники КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» (Далі-Інститут) проводять онлайн консультування педагогічних працівників, учнів та батьків з освітніх питань.

Звертаємо Вашу увагу, що на порталі Інституту (www.kristi.com.ua, праворуч) створено сервіс «Науково-методичне On-line консультування».

Ознайомтеся з актуальним ресурсом та скористатися можливістю поставити запитання провідним науковцям та методистам Інституту.

Спостереження за Рожевим Супермісяцем

Автор: taisa. Дата: 04/08/2020
Публікація: Новини 

СуперповняРано-вранці 8 квітня 2020 року над Україною зійшов Рожевий Супермісяць. Суперповня або Рожевий Місяць: унікальне явище!

Учитель астрономії Сквирського академічного ліцею Гетьман Ірина Володимирівна запропонувала 11-класникам подивитись сьогодні у небо, «не важливо з дому, чи через вікно». Нагадала, не забувати про правила безпеки під час пандемії.
Ліцеїсти 11 класу ДОЛУЧИЛИСЬ (за власним бажанням) ДО СПОСТЕРЕЖЕННЯ!!! Детальніше

Онлайн виставка “Пернатий вернісаж”

Автор: taisa. Дата: 04/07/2020
Публікація: Новини 

Учні 3-А класу організували онлайн виставку “Пернатий вернісаж”. Переглянути її можна за посиланням >>> Онлайн виставка “Пернатий вернісаж”

Челендж “Читаємо вдома”

Автор: taisa. Дата: 04/02/2020
Публікація: Новини 

2 квітня  – Міжнародний день дитячої книги. В умовах дистанційного навчання учні Сквирського академічного ліцею мають чудову нагоду читати більше цікавих книг та ділитися своїми враженнями з друзями. Саме тому учні 5-8 класів залюбки взяли участь у челенджі “Читаємо вдома” та поділилися світлинами з улюбленими книгами.

MyCollages MyCollages_(3) MyCollages_(4) MyCollages_(5)

Міжнародний день дитячої книги

Автор: taisa. Дата: 04/02/2020
Публікація: Новини 

2Щороку 2 квітня в день народження відомого данського казкаря Ганса Крістіана Андерсена (1805–1875) відзначається Міжнародний день дитячої книги. Міжнародний день дитячої книги був заснований у 1967 році згідно з рішенням Міжнародної ради з дитячої книги (International Board on Books for Young People, IBBY). Мета Дня – привернення уваги до дитячої книжки, популяризація читання серед дітей.

В Україні триває карантин, учні Сквирського академічного ліцею навчаються дистанційно, а у вільний від навчання час читають улюблені книги.  (На фото учениця 2-Б класу Шрамко Вікторія з сестричкою Валерією)

Переглянути всі фото>>>

Загальнонаціональний карантин, який мав тривати до 3 квітня включно, продовжено на 21 день – до 24 квітня включно. Відповідне рішення Уряд ухвалив 25 березня 2020 року.

Наказ Сквирського академічного ліцею “Про призупинення освітнього процесу” (до 24.04.2020)

Благодійна акція “Поший захисну маску”

Автор: taisa. Дата: 03/27/2020
Публікація: Новини 

0-02-0a-fb6a7d21f987809368723afab0ca95c72068109a286c0cf4443540ad427d9623_95409f19Педагогічні працівники Сквирського академічного ліцею долучилися до благодійної акції «Поший захисні маски». Матеріали для виготовлення масок отримали у секторі освіти Сквирської районної державної адміністрації.

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 16 березня 2020 року №406 видано наказ “Про роботу Сквирського академічного ліцею на період карантину”

Загальнонаціональний карантин, який мав тривати до 3 квітня включно, продовжено на 21 день – до 24 квітня включно. Відповідне рішення Уряд ухвалив 25 березня 2020 року.

Таким чином, усі заклади освіти незалежно від форми власності та сфери управління мають продовжити карантинні заходи до відповідного терміну.

“З огляду на ситуацію у світі, таке рішення було очікуваним. Наразі терміни карантину можуть знову змінитись в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні. Цьогорічне ЗНО потрібно буде переносити на більш пізні дати. Однак воно обов’язково відбудеться. Це також змінить терміни проведення вступної кампанії. Наразі ми маємо декілька можливих сценаріїв розвитку подій. Сподіваюсь, що до кінця цього тижня вже зможемо представити їх суспільству з чітким таймінгом”, – зазначив заступник Міністра освіти і науки Єгор Стадний.

Також передбачаються зміни у проведенні пробного зовнішнього незалежного оцінювання. Докладна інформація про це буде оприлюднена на сайті МОН 26 березня 2020 року.

Як пережити ізоляцію?

Автор: taisa. Дата: 03/23/2020
Публікація: Новини 

Як пережити ізоляцію?

Практичний психолог Сквирського академічного ліцею Телегей Марина Ігорівна радить  взяти до уваги статтю із сайту Асоціації американських психологів

Поради від Американської психологічної асоціації з адаптацією до реалій українського карантину від Національної психологічної асоціації.

Колеги та всі, хто цікавляться психологією, ми вирішили витрачати час під час карантину із користю та переклали вам кілька англомовних матеріалів на тему ізоляції, соціальної паніки та карантину. Радимо вам ознайомитися із цим текстом та поширити його далі. Детальніше

Сайт «Розвиток дитини» пропонує додаткові навчальні матеріали та завдання до всіх тем другого класу Нової української школи (НУШ). Читати далі

Завдання для 1-го класу Нової української школи

Автор: taisa. Дата: 03/23/2020
Публікація: Новини 

Сайт «Розвиток дитини» пропонує додаткові навчальні матеріали та завдання для всіх тижнів 1-го класу Нової української школи (НУШ). Читати далі

Сайт Освіта.ua разом із Артуром Пройдаковим, який є вчителем з української мови і літератури та одним із найкращих знавців української літератури, продовжують серію подкастів із підготовки до ЗНО.

Освіта.ua: Керівникам органів управління у сфері освіти, а також керівникам закладів освіти доручено відтермінувати проведення атестації працівників закладів освіти та проведення засідань відповідних атестаційних комісій. Про це йдеться у наказі Міністерства освіти «Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19». Читати далі

Освіта.ua: Учителям не потрібно вести класний журнал під час проведення карантину. Про це сказала заступник міністра освіти Любомира Мандзій, відповідаючи на запитання одного з вчителів. Читати далі